Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Asystent/-ka Zarządu

IPK sp. z o.o.
pomorskie, Pelplin, woj. pomorskie
praca stacjonarna
4953 dni temu

IPK Doradztwo Personalne działa na rynku europejskim od 1991 roku. Prowadzimy projekty doradczo-rekrutacyjne na stanowiska średniego i wyższego szczebla dla firm różnych branż.
Aktualnie dla naszego klienta – firmy z branży okołobudowlanej, zajmująca się produkcją i dystrybucją budowlanych materiałów izolacyjnych, tj. styropian, papa – poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: AZ-AW/02/11/praca

Miejsce pracy: Pelplin, woj. pomorskie

Opis stanowiska:
  • prowadzenie sekretariatu zakładu w Pelplinie (w pewnej części recepcji);
  • wsparcie w planowanie kalendarza Członków Zarządu (zamawianie hoteli / biletów dla zakładu; prowadzenie ewidencji samochodów / telefonów w firmie);
  • wykonywanie typowych prac urzędniczo-sekretarskich na potrzeby Zarządu firmy;
  • administracyjne zarządzanie flotą firmy;
  • wsparcie kadr i płac w zakresie przygotowania i naliczania wynagrodzeń i rejestracji dokumentów pracowniczych.

Oczekiwania:

  • doświadczenie na takim samym bądź zbliżonym stanowisku;
  • wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;
  • wiedza w zakresie administracji i zarządzania;
  • sumienność, odpowiedzialność - dyscyplina wewnętrzna;
  • zdolności organizacyjne;
  • mile widziane wykształcenie wyższe;
  • znajomość oprogramowania Microsoft Office;
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z obszarem kadr i płac;
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym.

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656