Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Asystent/ka zarządu

Intercom WorldWide S.L.
mazowieckie
praca stacjonarna
5126 dni temu

Ogłoszenie numer: 109021, z dnia 2010-08-02

Intercom WorldWide S.L. is a Internet company with leading businesses in many European countries. Intercom WorldWide S.L. is Spain’s best workplace in the category 100-250 employees and have more than 10 years of experience in New Media and Internet technology.

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: PC0714AZ

Opis stanowiska

  • organizacja spotkań biznesowych oraz wyjazdów służbowych
  • przygotowywanie prezentacji na potrzeby Zarządu,
  • bieżąca współpraca z pozostałymi działami biura w zakresie organizacji spotkań firmowych,
  • prowadzenie kalendarza członków Zarządu,
  • zarządzanie korespondencją listowną i elektroniczną,
  • sporządzanie raportów ze spotkań zarządu,
  • organizacja podróży służbowych Zarządu.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • wysoka kultura osobista,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • rozwinięte zdolności interpersonalne

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat
  • możliwości rozwoju
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • przyjazna atmosfera w pracy