Najnowsze oferty pracy

  • Kupiec - Asystent Projektu

    Kabel-Technik-Polska Sp. z o. o.   Czaplinek    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat
    15 godz.
    Twoje zadania. Składanie zamówień w systemie ERP i bieżąca kontrola realizacji zamówień do dostawców; Zapewnienie terminowości dostaw i kontrola ich zgodności z zapisami umownymi; Raportowanie poziomu zaawansowania realizacji dostaw; Proaktywna współpraca z innymi uczestnikami projektu...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Asystent ds. Zakupów Warszawa
Asystent/ka w Dziale Zamówień Publicznych, Zaopatrzenia i Gospodarki Aparaturowej

Instytut Fizyki PAN
Warszawa
praca stacjonarna
2766 dni temu

Ogłoszenie numer: 1455461, z dnia 2016-12-19

Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk jest instytutem naukowym założonym w 1953 roku. Przedmiotem działalności Instytutu są badania naukowe w dziedzinie fizyki.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • realizacja procesów zakupów w trybach przewidzianych Ustawą Prawo Zamówień Publicznych
  • obsługa związana z przyjmowaniem środków trwałych na stan Instytutu i ich likwidacją

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie, pożądane wyższe,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie A2, pożądane B1
  • znajomość pracy w środowisku Microsoft Windows oraz pakietu Microsoft Office
  • pożądane doświadczenie w pracy w dziale zamówień/zaopatrzenia lub przy ewidencji środków trwałych

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat.