Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Legnica
Asystent/ka w Dystrybucji

Zeptor Polska sp. z o.o.
Legnica
praca stacjonarna
4988 dni temu

Ogłoszenie numer: 123225, z dnia 2010-11-19

Zeptor Polska Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z siedzibą w Poznaniu. Zajmujemy się dystrybucją kompleksowej technologii opracowanej przez znanych niemieckich naukowców, pozwalającej na rewolucyjną terapię pacjentów z ortopedycznymi i neurologicznymi schorzeniami. W związku z rozwojem firmy i otwarciem nowego biura aktualnie poszukujemy osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Legnica

Opis stanowiska

  • prowadzenie administracji biurowej
  • bieżąca obsługa sekretariatu
  • organizowanie delegacji dla konsultanta ds. dystrybucji
  • telefoniczny kontakt z klientami oraz wyjaśnianie podstaw i zalet terapii i metod treningu
  • realizacja zamówień: koordynacja zamówień oraz dostaw do odbiorców
  • prowadzenie dokumentacji działu handlowego
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie

Wymagania

  • skuteczność i determinacja w działaniu
  • umiejętność analitycznego myślenia i znajomość zasad przetwarzania dokumentów
  • doskonałe zdolności organizacyjne
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE
  • doświadczenie w prowadzeniu administracji biurowej jako dodatkowy atut
  • znajomość innych języków jako dodatkowy atut

Oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie zarządzanej i rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju