Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Strzelin
Asystent/ka Prezesa Zarządu oraz Biura Zarządu

Grupa Quartz System
Strzelin, okolice Strzelina
praca stacjonarna
4839 dni temu

Ogłoszenie numer: 158455, z dnia 2011-07-20

Firma posiadająca jedyne w Europie złoża, unikalnego kamienia naturalnego w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Strzelin, okolice Strzelina

Opis stanowiska

  • organizacja i nadzór nad pracą sekretariatu biura Zarządu;
  • planowanie oraz koordynacja spotkań, nadzorowanie harmonogramu spotkań, zarządzanie kalendarzem Zarządu, organizacja wyjazdów służbowych etc.;
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów (korespondencja handlowa, umowy, oferty etc.);
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, prowadzenie korespondencji w języku polskim i angielskim;
  • przygotowywanie prezentacji, raportów, zestawień, analiz;
  • przygotowywanie odpowiednich materiałów i informacji potrzebnych przed spotkaniami, zarówno wewnętrznymi jak i zewnętrznymi;
  • współpraca z księgowością, kancelarią prawną, urzędami i innymi działami w firmie.

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny), znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Word, Excel i Power Point),
  • bardzo dobra znajomość obsługi programów księgowo-handlowych,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów,
  • dojrzała postawa i wysoki poziom kultury osobistej,
  • wysoki poziom komunikatywności i zaangażowania w powierzone zadania,
  • samodzielność i dyspozycyjność,
  • inicjatywa i elastyczność;
  • szybkość i skuteczność w działaniu i rozwiązywaniu problemów;
  • lojalność i dyskrecja.

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • ciekawą, pełną wyzwań i samodzielną pracę, dającą możliwość rozwoju,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy i atrakcyjne warunki zatrudnienia.