Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystent/ka podatkowy

ARPI Staffing Sp. z o. o.
Warszawa
praca stacjonarna
3263 dni temu

Jesteśmy częścią ARPI Group, norweskiego holdingu, który od 15 lat skutecznie realizuje rekrutacje dla różnych gałęzi biznesu. Obecnie dla  firmy doradczej w obszarze podatków, poszukujemy osoby na płatny staż absolwencki.

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało wspieranie pracy konsultantów podatkowych w ich codziennej pracy, między innymi:

·         asystowanie przy aktualnie prowadzonych projektach

·         pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów podatkowych

·         researche podatkowe

Wymagania:

·         absolwenci studiów magisterskich lub studenci ostatnich lat kierunków  prawa

·         chęć rozwoju zawodowego w zakresie podatków

·         dobra znajomość języka angielskiego

·         bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie MS Excel)

·         umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:

·         staż płatny z możliwością stałej współpracy

·         możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia

·         pracę przy ambitnych projektach podatkowych

·         pracę w sympatycznej atmosferze

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)