Najnowsze oferty pracy

  • Kupiec - Asystent Projektu

    Kabel-Technik-Polska Sp. z o. o.   Czaplinek    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat
    7 dni
    Twoje zadania. Składanie zamówień w systemie ERP i bieżąca kontrola realizacji zamówień do dostawców; Zapewnienie terminowości dostaw i kontrola ich zgodności z zapisami umownymi; Raportowanie poziomu zaawansowania realizacji dostaw; Proaktywna współpraca z innymi uczestnikami projektu...
Zobacz więcej ofert pracy

Asystent/ka Kupca

Natura Sp. z o.o
Warszawa
praca stacjonarna
2597 dni temu

Drogerie Natura, to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych.
Pierwszą drogerię otworzyliśmy w 1997 roku, a dziś mamy już ponad 280 sklepów.

Jeśli chcesz rozpocząć lub kontynuować swoją drogę zawodową w Dziale Zakupów, a kosmetyki są Twoją pasją, to zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Jakie będą Twoje zadania?
  • Wsparcie Category Managera w bieżących działaniach,
  • Współudział w rozwoju kategorii,
  • Pozyskiwanie ofert w ramach wyznaczonych kategorii,
  • Budowanie i utrzymywanie relacji  z dostawcami,
  • Monitorowanie i analiza rynku,
  • Przygotowywanie raportów i zestawień.
Co jest dla nas ważne?
  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe: handel zagraniczny, zarządzanie, ekonomia lub pokrewne,
  • Kreatywność w wyszukiwaniu nowych rozwiązań oraz umiejętność analitycznego myślenia,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Zdolności negocjacyjne,
  • Samodzielność w działaniu, dokładność i skrupulatność.
Oferujemy Ci:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole profesjonalistów,
  • Bony rabatowe na zakupy w drogeriach natura.