Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Asystent/ka księgowej

TRA Polska Sp. z o.o.
mazowieckie, Ożarów Mazowiecki
praca stacjonarna
6015 dni temu

Ogłoszenie numer: 43501, z dnia 2008-04-30

Tra Polska należy do grupy największych importerów/eksporterów świeżych owoców i warzyw.

Miejsce pracy: mazowieckie, Ożarów Mazowiecki

Opis stanowiska

- przyjmowanie poczty i dokumentów od kontrahentów, ich segregacja i ocena pod kątem merytorycznym i księgowym, - wystawianie faktur importowych i eksportowych, - śledzenie należności i zobowiązań firmy, - kompletowanie i księgowanie dokumentacji finansowo-księgowej firmy, - utrzymywanie stałych kontaktów z kontrahentami, - stała współpraca z księgowością firmy, - stała współpraca z handlowcami, - bieżące kontakty z urzędami.

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe, - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale finansowo-księgowym, - znajomość zagadnień związanych z rozliczaniem importu i eksportu, - dobra znajomość języka francuskiego i/lub hiszpańskiego, - znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem, - znajomość MS Office i umiejętność obsługi urządzeń biurowych, - systematyczność, sumienność i komunikatywność, - uporządkowanie i dobra organizacja pracy biura, - umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

- umowę o pracę, - ciekawą pracę w dynamicznym międzynarodowym zespole, - możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach obowiązujących procedur, - możliwość rozwoju zawodowego.