Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Asystent/ka Księgowej

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Poznań
praca stacjonarna
6317 dni temu

Ogłoszenie numer: 31586, z dnia 2007-07-05

Nasz Klient to duże biuro rachunkowe świadczące usługi płacowo-kadrowe i księgowe.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: ASK/2806/07

Opis stanowiska

- Księgowanie dokumentów, - Bieżąca pomoc w pracy księgowej.

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziani absolwenci lub studenci V roku studiów), - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, - bardzo dobra obsługa komputera, - bardzo dobra organizacja czasu pracy, - samodzielność, - chęć dalszego rozwijania swoich umiejętności oraz motywacja do pracy w księgowości.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie, - możliwość rozwoju i pracy na samodzielnym stanowisku, - umowę o pracę.