Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystent/ka Głównej Ksiegowej

Internet Mall Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5742 dni temu

Ogłoszenie numer: 52501, z dnia 2008-11-25

Internet Mall Polska jest firmą z kapitałem zagranicznym, działającą na polskim rynku od 2005 roku, w sektorze e-commerce. Firma jest liderem w swojej branży. W chwili obecnej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • księgowanie dokumentów
  • analiza kont księgowych
  • wystawianie faktur
  • rozliczenie delegacji
  • prowadzenie kasy
  • współpraca z Główną Księgową przy zamknięciu roku
  • przygotowywanie płatności

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • 2 lata doświadczenia w dziale księgowości
  • doświadczenie w obsłudze systemów księgowych i Microsoft Office
  • wykształcenie średnie/wyższe kierunkowe
  • umiejętność pracy w zespole
  • czynne prawo jazdy kat B
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • pracę w przyjaznej międzynarodowej firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych