Najnowsze oferty pracy

  • Kupiec - Asystent Projektu

    Kabel-Technik-Polska Sp. z o. o.   Czaplinek    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Twoje zadania. Składanie zamówień w systemie ERP i bieżąca kontrola realizacji zamówień do dostawców; Zapewnienie terminowości dostaw i kontrola ich zgodności z zapisami umownymi; Raportowanie poziomu zaawansowania realizacji dostaw; Proaktywna współpraca z innymi uczestnikami projektu...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Asystent ds. Zakupów Lubuskie
Asystent/-ka działu zakupów

IDEA HR Doradztwo Personalne s.c.
lubuskie, Gorzów Wielkopolski
praca stacjonarna
2786 dni temu

Ogłoszenie numer: 1444817, z dnia 2016-12-12

IDEA HR Doradztwo Personalne (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Obecnie dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym w Gorzowie Wielkopolskim poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Miejsce pracy: lubuskie, Gorzów Wielkopolski

Opis stanowiska

  • Wspieranie działu zakupów w planowaniu zaopatrzenia materiałowego i nadzorowaniu stanów magazynowych
  • Zakup materiałów
  • Sporządzanie, wysyłanie i monitorowanie zamówień
  • Praca w systemie MRP w zakresie obsługi zamówień i dostaw
  • Udział w poszukiwaniu i rozwój lokalnych dostawców
  • Nadzór nad dokumentacją zakupową

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Znajomość systemów komputerowych MRP będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Zdolności analityczne, nastawienie na współpracę oraz bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dziale zakupów
  • Dobrą atmosferę opartą na współpracy
  • Pracę w stabilnej firmie z międzynarodowym kapitałem
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Umowę o pracę