Najnowsze oferty pracy

  • Kupiec - Asystent Projektu

    Kabel-Technik-Polska Sp. z o. o.   Czaplinek    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat
    4 godz.
    Twoje zadania. Składanie zamówień w systemie ERP i bieżąca kontrola realizacji zamówień do dostawców; Zapewnienie terminowości dostaw i kontrola ich zgodności z zapisami umownymi; Raportowanie poziomu zaawansowania realizacji dostaw; Proaktywna współpraca z innymi uczestnikami projektu...
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin Asystent ds. Zakupów Szczecin
Asystent/ka Działu Zakupów z językiem angielskim

Beliani PL GmbH
Szczecin
praca stacjonarna
3781 dni temu

Ogłoszenie numer: 406129, z dnia 2014-03-10

BELIANI GmbH to międzynarodowa firma handlowa działająca m.in. w Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Polsce czy Francji. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości meble zarówno do domu jak i ogrodu.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku europejskim poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • Wsparcie działań działu zakupów
  • Kontakt z zagranicznymi partnerami handlowymi
  • Poszukiwanie, weryfikacja i pozyskiwanie nowych dostawców
  • Analiza i raporty dotyczące procesu zakupów oraz tworzenie planów zakupowych
  • Kontrola terminów oraz inspekcje produktów w magazynie
  • Kształtowanie polityki zakupowej firmy

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wykształcenie wyższe potwierdzone dyplomem uczelni wyższej z bardzo dobrymi wynikami końcowymi
  • Zainteresowanie designem, aranżacją wnętrz, trendami w branży meblarskiej
  • Zaangażowanie w pracę, incjatywa, chęć podejmowania wyzwań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w międzynarodowym  środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę na czas nieokreślony