Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystent/ka Działu Sprzedaży

IPK sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5044 dni temu

IPK Sp. z o. o. działa na rynku doradztwa personalnego od 1991 roku. Prowadzimy rekrutacje na terenie Europy za zlecenie firm różnych branż. Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży technicznej, poszukujemy do Biura Handlowego w Warszawie, osoby na stanowisko:

Nr ref.: SA-AS/12/10/praca

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

- stacjonarne wsparcie handlowców (reklamacje, zapytania ofertowe, rozwiązywanie bieżących kwestii); - zapewnienie przepływu i aktualizowanie informacji między handlowcami a klientami; - koordynowanie procesu zamówień oraz ścisła współpraca z działem logistyki w zakresie składanych przez klientów zamówień; - bieżąca współpraca z Działem Finansowym zlokalizowanym w Czechach oraz z Działem Logistyki zlokalizowanym we Francji.

Oczekiwania:

- co najmniej średnie wykształcenie; - bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny; - znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem; - minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku asystenckim lub związanym ze wsparciem sprzedaży; - bardzo dobra znajomość MS Office; - umiejętność priorytetyzowania zadań; - dynamizm oraz dokładność w działaniu; - zorientowanie na cel.

Oferujemy:

- umowę na zastępstwo na okres pół roku; - interesującą pracę w międzynarodowym środowisku.

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656