Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Asystent/ka Działu Handlowego

AMED Biuro Techniczno - Handlowe
mazowieckie
praca stacjonarna
5171 dni temu

Ogłoszenie numer: 99953, z dnia 2010-05-20

AMED Biuro Techniczno – Handlowe jest firmą obecną na rynku od 20 lat zaopatrującą w materiały zużywalne centralne i podręczne sterylizatornie oraz wykonującą projekty technologiczne i techniczne, instalacje i sprzedaż różnych urządzeń technologicznych do wyposażania centralnych i podręcznych sterylizatorni dla publicznych i niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej. Poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • pozyskiwanie informacji o postępowaniach przetargowych,
  • przygotowywanie i sprawdzanie ofert przetargowych oraz dokumentacji zgodnie z ustawą Prawo Zamówień Publicznych oraz innych ofert handlowych,
  • sporządzanie pism wynikających z procedury przetargowej (zapytania, protesty, odwołania),
  • współpracę z działem handlowym.
Miejsce pracy: Siedziba firmy AMED Biuro Techniczno - Handlowe: ul. Słowikowskiego 39, 05-090 Raszyn k/ Warszawy

Wymagania

  • wykształcenie: preferowane wyższe
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra znajomość programów Microsoft Word, Excel, PowerPoint
  • umiejętność przygotowywania ofert handlowych
  • praktyczna znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych wraz z nowelizacjami
  • zaangażowanie w pracę
  • dyspozycyjność
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • kreatywność i umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy
  • znajomość rynku Sterylizacji i Dezynfekcji Szpitalnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dużą samodzielność w pracy
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy