Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystent / ka Dyrektora

Lebiedź Consulting
Warszawa
praca stacjonarna
6054 dni temu

Ogłoszenie numer: 37906, z dnia 2007-12-19

Firma Lebiedź Consulting powstała poprzez wydzielenie się ze spółki Lebiedź i Lebiedź s.j. jej działu szkoleń i analiz rynkowych. O naszych dotychczasowych dokonaniach, publikacjach w gazetach, telewizjach i radiach możesz dowiedzieć się po tym linkiem http://lebiedz.pl/zobacz/wyklady . Przyłączają się do Nas dziś zyskujesz niepowtarzalną szansę zaistnienia na najbogatszym z rynków – rynku nieruchomości.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Asystent Dyrektora prawą ręką Szefa. Do jego/jej obowiązków należy utrzymywanie stałych kontaktów z klientami firmy, pilnowanie dostawców usług i nadzór nad terminową pracą kooperantów. Jeśli jesteś osoba samodzielną i potrafiącą samej sobie dyktować tempo i dyscyplinę pracy, to znajdziesz u nas swoje miejsce.

Wymagania

Oczekujemy, że masz poczucie humoru, samodyscyplinę, zdolności organizacyjne i chęci do rozwoju. Oczywiście znasz angielski, potrafisz posługiwać się programami Word, Power Point, Excel. Obsługa tak skomplikowanych urządzeń jak telefon, faks, kopiarka, skaner i komputer nie są dla Ciebie tajemnicą. Umiejętność lekkiego pisania, swobodnej rozmowy z ludźmi, wraz ze szczyptą asertywności będą zaletą.

Oferujemy

Oferujemy ciekawą intelektualnie pracę związaną z sektorem finansów, rynku nieruchomości i szkoleń w zakresie prawidłowej obsługi klientów. Zapewniamy częste kontakty z właścicielami i menagerami instytucji finansowych, firm zarządzających i handlujących nieruchomościami, pracownikami naukowymi i setkami innych ciekawych osób. Nuda z pewnością Ci nie grozi.