Najnowsze oferty pracy

  • Asystent / Asystentka Działu Marketingu

    Selgros Cash&Carry   Poznań    praca stacjonarna
    asystent  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Do Twoich zadań będą należeć m.in.: obsługa administracyjna biura, nadzór nad wszelkimi sprawami organizacyjnymi Działu Marketingu, współpraca z działami Centrali i halami sprzedaży, współpraca z firmami zewnętrznymi, wykonywanie prac merytorycznych wspomagających pracę Działu.
Zobacz więcej ofert pracy

Asystent/ka Dyrektora Marketingu

MPM agd S.A.
Milanówek
praca stacjonarna
2615 dni temu

Ogłoszenie numer: 1660795, z dnia 2017-05-30

Firma z branży AGD o długoletniej, stabilnej  pozycji na rynku Polskim zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Milanówek

Opis stanowiska

  • Wsparcie bieżących prac działu marketingu
  • Przygotowanie raportów i zestawień na potrzeby dyr. Marketingu
  • Aktualizacja i opracowywanie bazy danych produktów
  • Aktualizacja stron internetowych
  • Współtworzenie materiałów promocyjnych i reklamowych
  • Ścisła współpraca z grafikami, drukarniami i agencjami reklamowymi
  • Wstępna weryfikacja ofert reklamowych
  • Wsparcie przy organizacji wydarzeń sponsorowanych i firmowych
  • Współpraca z przedstawicielami handlowymi

Wymagania

  • Samodzielność, spryt i operatywność w działaniu, kreatywne podejście do powierzonych zadań, łatwość nawiązywania kontaktów, orientacja na osiągnięcie celu
  • Min. podstawowa znajomość pojęć i mechanizmów z zakresu marketingu
  • Doskonała znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel, Power Point)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie minimum średnie

Oferujemy

  • Pracę w świetnym zespole, w stabilnej firmie, będącej jednym z liderów rynku AGD
  • Umowę o pracę