Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Asystent /ka Dyrektora ds. przygotowania i realizacji inwestycji

RED-Real Estate Development Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5224 dni temu

Ogłoszenie numer: 99111, z dnia 2010-05-13

Dynamicznie rozwijająca się firma developerska poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Udział w procesie realizacji projektów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie, ekonomiczne
  • Dobra znajomość angielskiego
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w firmie deweloperskiej, projektowej lub handlu nieruchomościami
  • Umiejętność analitycznego myślenia, rzetelność, aktywność
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Możliwość awansu
  • Prywatną opiekę medyczną