Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystent/ka ds. rekrutacji (bez doświadczenia)

Logart Personnel Consulting
Warszawa
praca stacjonarna
2821 dni temu

Dla naszych klientów wyszukujemy i rekrutujemy najlepszych kandydatów do pracy. Realizujemy projekty z zakresu zarządzania w ramach kontraktów menedżerskich. Na rynku polskim specjalizujemy się w usługach dla sektora TSL (transport, spedycja, logistyka) oraz dla firm o profilu produkcyjnym.

Aktualnie, w związku z rozwojem biura firmy w Warszawie, poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa |
Zadania:
  • Wspieranie doświadczonych konsultantów w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,
  • Redagowanie ogłoszeń o pracę, selekcja CV i przeprowadzanie wstępnej weryfikacji telefonicznej kandydatur,
  • Uczestnictwo w rozmowach kwalifikacyjnych, początkowo jako obserwator,
  • Sporządzanie raportów ze spotkań rekrutacyjnych,
  • Współpraca z klientem na każdym etapie procesu rekrutacji,
  • Budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z kandydatami,
  • Prowadzenie i rozbudowa bazy kandydatów.
Wymagania:
  • Posiadasz rozwinięte zdolności interpersonalne – lubisz rozmawiać i jesteś osobą otwartą na nowe doświadczenia,
  • Jesteś osobą samodzielną, zadaniową i potrafisz dobrze zorganizować swoją pracę,
  • Przywiązujesz wagę do szczegółów oraz poprawności językowej,
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie bardzo dobrym,
  • Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe w jednym z następujących obszarów: rekrutacja, HR, zarządzanie zasobami ludzkimi, transport, logistyka, produkcja,
  • Jesteś studentem studiów zaocznych lub absolwentem (studiów dziennych lub zaocznych).
Oferujemy:
  • Płatny staż w stale rozwijającej się agencji doradztwa personalnego,
  • Pracę w centrum Warszawy,
  • Wynagrodzenie stażowe na poziomie ok. 1000 zł netto miesięcznie,
  • 6-8 miesięczną praktykę z realną możliwością zatrudnienia po zakończeniu stażu,
  • Pracę w energicznym i ambitnym zespole ukierunkowanym na sukces oraz dalszy rozwój zawodowy.