Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Asystent/ka ds. ogłoszeń

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6360 dni temu

Ogłoszenie numer: 29789, z dnia 2007-05-23

Jesteś studentem? Praca przy komputerze nie sprawia Ci problemów? Lubisz pracować w internecie? Chcesz dorobić? Mamy PRACĘ dla CIEBIE. Nasza Firma Personnel College BG – Doradztwo Kadrowe działa na rynku firm konsultingu personalnego od ponad 11 lat. Specjalizujemy się w realizacji kompleksowych usług wspomagających zarządzanie zasobami ludzkimi. Wykonujemy projekty z obszaru rekrutacji i selekcji personelu średniego i wyższego szczebla, szkoleń, wdrażania systemów ocen okresowych oraz badania potencjału kadrowego.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: APA/1104/07

Opis stanowiska

Zadania: - wprowadzanie danych: publikacja ogłoszeń z ofertami pracy w internecie i prasie, - bieżąca aktualizacja ogłoszeń.

Wymagania

- bardzo dobra znajomość Microsoft Word, - swoboda w poruszaniu się w środowisku internetowym, - swoboda w obsłudze programu Corel, - mile widziana znajomość zasad zamieszczania ogłoszeń w internecie, - komunikatywność oraz wysokie zdolności interpersonalne, - mile widziana znajomość branży HR, - obowiązkowość, zaangażowanie w pracę, rzetelność.

Oferujemy

- pracę w przyjaznym, młodym środowisku, - praca na zlecenie - elastyczne godziny pracy (min. 3 dni w tygodniu).