Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Asystent/ka ds. materiałów eksploatacyjnych - branża IT

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Poznań
praca stacjonarna
6260 dni temu

Ogłoszenie numer: 33846, z dnia 2007-08-31

Nasz Klient jest firmą zajmującą się dostarczaniem kompletnych rozwiązań w branży IT.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: AME/2408/07

Opis stanowiska

- Przeprowadzanie rozmów telefonicznych z klientami; - Sprzedaż materiałów eksploatacyjnych (m.in. tusze, tonery); - Aktywna współpraca z handlowcami; - Wprowadzanie i aktualizacja danych; - Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania

- Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klientów; - Znajomość środowiska MS Office; - Dobra organizacja pracy własnej; - Komunikatywność i dobra dykcja; - Silna motywacja, zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków; - Łatwość nawiązywania kontaktów, - Wysoka kultura osobista.

Oferujemy

- Pracę w stabilnej i rozwojowej Firmie; - Atrakcyjne wynagrodzenie.