Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Łomianki
Asystent/ka ds. Marketingu i Administracji

Lindab-Astron Sp. z o.o.
Łomianki
praca stacjonarna
5380 dni temu

Ogłoszenie numer: 87298, z dnia 2010-01-25

firma działająca w branży konstrukcji stalowych, poszukuje do swojej siedziby w Łomiankach k. Warszawy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Łomianki

Opis stanowiska

  • komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna firmy
  • współudział w realizacji działań promocyjnych
  • wsparcie działań administracyjnych (organizacja przepływu dokumentów, podróży służbowych, spotkań biznesowych i szkoleń, zaopatrzenie biura itp.)
  • wsparcie działu sprzedaży

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie, ekonomia, budownictwo)
  • b. dobra znajomość j. ang. (znajomość innych języków będzie dużym atutem)
  • znajomość MS Office, znajomość programów graficznych: Photoshop i InDesign będzie dodatkowym atutem
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, samodzielność, ambicja oraz kreatywność
  • b. dobra organizacja pracy i umiejętność wyznaczania priorytetów
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • możliwości zdobycia doświadczenia
  • możliwości rozwoju i podniesienia kwalifikacji