Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystent/ka ds. Logistyki

Saint-Gobain Ecophon Sp. z o.o.
Warszawa, Warszawa/Piaseczno
praca stacjonarna
5988 dni temu

Ogłoszenie numer: 40589, z dnia 2008-02-25

Jesteśmy światowym liderem branży sufitów akustycznych - materiałów dźwiękochłonnych stosowanych m.in. w biurach, obiektach oświaty oraz służby zdrowia. Należymy do międzynarodowego koncernu Saint-Gobain, skupiającego firmy branży budowlanej w 57 krajach, zatrudniającego ponad 200 000 pracowników.

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa/Piaseczno

Nr Ref.: AL/08

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie współodpowiedzialna za obsługę klienta (dokumenty WZ, faktury), kontrolę stanu magazynowego, organizowanie transportu krajowego i międzynarodowego.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (ew. w trakcie studiów)
  • min. dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • dobra znajomość pakietu Office
  • zorientowanie na klienta
  • dokładność i systematyczność
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Oferujemy

  • miłą atmosferę pracy w stabilnej firmie o międzynarodowych standardach
  • umowę o pracę na czas nieokreślony, atrakcyjny pakiet socjalny