Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Asystent/ka ds.kredytów

BRE Bank Hipoteczny S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
4739 dni temu

Spółka należąca do grupy BRE Banku, będąca liderem emisji listów zastawnych, papierów dłużnych, za pośrednictwem których refinansuje swoją działalność kredytową. BRE Hipoteczny kieruje swoją ofertę do podmiotów gospodarczych i klientów instytucjonalnych, a także jednostek samorządu terytorialnego, świadczy też usługi doradcze adresowane do inwestorów i podmiotów działających na rynku nieruchomości komercyjnych. Chcesz się rozwijać? Dołącz do zespołu największego specjalistycznego banku hipotecznego w Polsce.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: DKW/1/2011

Główne zadania:
  • Administrowanie dokumentacją bankową
  • Wsparcie przy przygotowywaniu dokumentacji kredytowej
  • Współpraca z pracownikami Banku przy udzielaniu kredytu
  • Nadzór nad dokumentacja oraz ich archiwizacja
Oczekujemy:
  • Mile widziane roczne doświadczenia na analogicznym samodzielnym stanowisku w bankowości lub instytucji finansowej nie wykluczona współpraca ze studentem/ką ostatniego roku studiów
  • Dobrej znajomości języka angielskiego, umożliwiającej swobodną komunikację ustną i pisemną
  • Wykształcenia wyższego; preferowane kierunki: bankowość i finanse, ekonomia, prawo
  • Cech osobowościowych, takich jak: odpowiedzialność, umiejętność współpracy w zespole, zdolność argumentowania i podejmowania decyzji oraz wysokie zdolności analityczne
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office.
Oferujemy:
  • Pracę w renomowanej instytucji finansowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez BRE Bank Hipoteczny z siedzibą w Warszawie, przy ul AL.Armii Ludowej 26, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy BRE Banku SA, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz Programu referencyjnego „Polecony – Nagrodzony” . Zostałem poinformowany, iż:
1/ BRE Bank Hipoteczny S.A. będzie administratorem dotyczących mnie danych osobowych, w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.),
2/ aktualny wykaz spółek wchodzących w skład Grupy BRE Banku SA jest publikowany na stronie internetowejwww.brebank.pl