Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystent/ka ds. Eksportu

ISG Personalmanagement Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp. k
Warszawa
praca stacjonarna
5888 dni temu

Ogłoszenie numer: 48978, z dnia 2008-09-04

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, do jego biura w Warszawie pilnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 20422

Opis stanowiska

- Wspieranie działu eksportu w zakresie administracyjnym i sprzedażowym - Pomoc w wyszukiwaniu nowych dystrybutorów zagranicznych - Udział w międzynarodowych targach spożywczych i eventach promocyjnych - Bieżąca obsługa klientów

Wymagania

- Wykształcenie wyższe - Znajomość języka angielskiego i francuskiego w stopniu umożliwiającym komunikację - Mile widziana komunikatywna znajomość języka arabskiego - Dyspozycyjność: częste podróże służbowe

Oferujemy

- Ciekawą, rozwijającą pracę w międzynarodowym środowisku - Atrakcyjne wynagrodzenie - Dużą możliwość podróżowania po całym świecie