Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Asystent (-ka) ds. Cen Transferowych

DMS TAX Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
4451 dni temu

Ogłoszenie numer: 211615, z dnia 2012-06-08

DMS TAX Sp. z o.o. jest spółką doradztwa podatkowego świadczącą profesjonale usługi doradcze dla przedsiębiorstw międzynarodowych oraz krajowych. W naszej pracy łączymy wiedzę i doświadczenie z energią pozwalającą na efektywne wspieranie przedsięwzięć naszych Klientów.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: ACT/01/12

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało sporządzanie dokumentacji podatkowych, analiz finansowych, analiz rynków i branż oraz opinii i informacji w zakresie cen transferowych jak również uczestnictwo w audytach i przeglądach cen transferowych.

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne (rachunkowość, controlling, finanse i podobne).
  • Doświadczenie w księgowości, controllingu, finansach, dotacjach, itp.
  • Teoretyczna i praktyczna znajomości zagadnień podatkowych oraz rachunkowości zarządczej.
  • Zdolności analitycznego oraz kreatywnego myślenia.
  • Samodzielność w działaniu oraz dyspozycyjność.
  • Umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Prowadzenie interesujących, ambitnych projektów.
  • Dostęp do merytorycznych zasobów spółki w celach rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole.
  • Możliwość szerokiego rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjne warunki pracy i zatrudnienia.