Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
ASYSTENT / JUNIOR PR MANAGER

DAX COSMETICS Sp. z o.o.
mazowieckie, Duchnów, gmina Wiązowna k/Warszawy
praca stacjonarna
5963 dni temu

Ogłoszenie numer: 41605, z dnia 2008-03-19

Wiodąca polska firma kosmetyczna, specjalizująca się w kosmetykach pielęgnacyjnych do twarzy i ciała, preparatach do opalania, oraz kosmetykach kolorowych

Miejsce pracy: mazowieckie, Duchnów, gmina Wiązowna k/Warszawy

Opis stanowiska

Główne zadania: - przygotowywanie materiałów prasowych i organizacja wysyłek prasowych - organizacja spotkań i konferencji prasowych - wybór i koordynacja działań sponsoringowych - bieżący kontakt z dziennikarzami i odpowiadanie na ich zapytania - kontrola nad raportami z wynikami działań PR - kontrola budżetu działań PR

Wymagania

- sprawne pisanie informacji prasowych - ukończone studia (ew. V rok) na kierunkach: PR, dziennikarstwo, nauki społeczne, marketing - znajomość zagadnień PR firmy i PR produktu oraz rynku kosmetyków - preferowane doświadczenie w PR, głównie media relations - samodzielność, komunikatywność, kreatywność, zdolności prezentacyjne - bardzo dobra organizacja i dyscyplina pracy - znajomość jęz. angielskiego - znajomość MS Office (Word, PowerPoint, Excel) - prawo jazdy kat. B, samochód (konieczne dojazdy do siedziby firmy pod Warszawą)

Oferujemy

- stałą pracę w solidnej firmie oraz przyjaznym zespole - możliwość zdobycia gruntownego doświadczenia w media relations - samodzielne prowadzenie projektów - poznanie zasad planowania i kontroli budżetu działań PR - możliwość kreowania wizerunku firmy i jej produktów