Zobacz więcej ofert pracy

Asystent Infobrokera

INFOBROKERING
Gdańsk
praca stacjonarna
4672 dni temu

PRAKTYKI W INFOBROKERING

Oferujemy praktyki na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr Ref.: 10/2011/ASYSTENT/Praca.pl

Rozpoczęliśmy nabór na kolejną, edycję praktyk w naszej firmie przeznaczoną głównie dla studentów, ale również dla innych osób zainteresowanych sprawdzeniem się w zawodzie infobrokera. Praca ma charakter zdalny, może być wykonywana w godzinach popołudniowych, wieczornych lub weekendowych, dostosowujemy się do możliwości osób uczestniczących.

Praktyki – poziom podstawowy

czas trwania: 240 h

Poziom podstawowy ma na celu zapoznanie praktykanta z podstawowymi obowiązkami i problemami z jakimi w czasie wykonywanej pracy styka się infobroker. Osoba odbywająca praktyki będzie zajmować się weryfikacją i tworzeniem baz danych a także reaserchem i budową dedykowanych baz zagranicznych.

Praktyki - poziom zaawansowany

czas trwania: 360 h

Poziom zaawansowany pozwala nam lepiej poznać osoby uczestniczące w praktykach. Poza zadaniami przydzielanymi w poziomie podstawowym, osoba odbywająca praktyki będzie zaangażowana w zlecenia o charakterze kooperacyjno-biznesowym na rynkach zagranicznych. W trakcie trwania praktyk udostępniamy także różnego rodzaju zadania wymagające kontaktu telefonicznego z klientem biznesowym.

Główne zadania wykonywane podczas praktyk

  • aktualizacja biznesowych baz danych;
  • pozyskiwanie i weryfikacja kontaktów biznesowych z różnych rynków i branż
  • realizacja zleceń infobrokerskich;

Wykonywane zadania będą częścią realnych zleceń i będą pomocą dla naszych Infobrokerów, Poprzez asystowanie i pomoc przy nich, będzie można zdobyć wiele ciekawych informacji oraz zdobyć doświadczenie i rozwinąć swoją wiedzę z zakresu infobrokeringu.

Wymagania:
  • umiejętność pozyskiwania i weryfikacji informacji;
  • wiedza i zainteresowania w zakresie informacji gospodarczej;
  • znajomość co najmniej dwóch języków obcych (w tym jeden na poziomie zaawansowanym), mile widziana znajomość języków mniej popularnych
  • dobra znajomość środowiska Microsoft Office (szczególnie Microsoft Excel);
  • dociekliwość i samodzielność;
  • rzetelność i poważne podejście do swoich obowiązków;
Oferujemy:
  • zaświadczenie o odbyciu praktyki oraz referencje;
  • zdobycie doświadczenia w pozyskiwaniu informacji gospodarczych;
  • możliwość rozwoju osobistego w nowej branży;
  • poznanie ciekawych źródeł zdobywania informacji i zdobycie unikalnej wiedzy;
  • praca z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi stosowanych w pracy zdalnej i grupowej;
  • pracę nad rzeczywistymi zleceniami infobrokerskimi realizowanymi przez firmę;
  • możliwość stałej współpracy z naszą firmą jako asystent infobrokera lub samodzielny infobroker;
Aplikacje prosimy uzupełnić oświadczeniem o treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez INFOBROKERING moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy w celu realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883)".