Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Sztum
ASYSTENT DZIAŁU

IPK sp. z o.o.
Sztum
praca stacjonarna
4529 dni temu

Jesteśmy międzynarodowym producentem i dostawcą kreatywnych rozwiązań
dla produktów spożywczych z sektora FMCG.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydatów ze Sztumu, Malborka i okolic na stanowisko:

Miejsce pracy: Sztum
Nr Ref.: AD/04/2012/praca

Opis stanowiska:
  • planowanie zleceń produkcyjnych w oparciu o zapotrzebowania Klientów oraz dostępność materiałów
  • współpraca z dostawcami (zamawianie surowców i materiałów opakowaniowych)
  • monitorowanie stanu zapasów magazynowych
  • planowanie dostaw i współpraca ze spedytorami
  • kontakt z Klientem międzynarodowym.

Od kandydatów wymagamy:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • wykształcenie wyższe (ekonomia, transport i logistyka)
  • zdolności analityczne
  • bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excela)
  • wysoka kultura osobista
  • mile widziane doświadczenie zawodowe we współpracy z klientem lub dostawcami (w firmie produkcyjnej).

Oferujemy:
  • zdobywanie doświadczeń w firmie będącej liderem w swojej branży
  • możliwość awansu zawodowego i finansowego
  • szkolenia niezbędne na stanowisku pracy
  • wspomaganie innowacyjnych projektów dla międzynarodowych koncernów.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926 z późn.zm.).”