Najnowsze oferty pracy

  • Kupiec – asystent projektu

    Kabel-Technik-Polska Sp. z o. o.   Drawsko Pomorskie    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat
    19 godz.
    Twoje zadania. Składanie zamówień w systemie ERP i bieżąca kontrola realizacji zamówień do dostawców; Zapewnienie terminowości dostaw i kontrola ich zgodności z zapisami umownymi; Raportowanie poziomu zaawansowania realizacji dostaw; Proaktywna współpraca z innymi uczestnikami projektu...
Zobacz więcej ofert pracy

Asystent działu zakupów

PRIMA GROUP SP. Z O.O.
Warka
asystent
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
397 dni temu
JESTEŚMY PRIMA GROUP
Prima Group działa na rynku owoców i warzyw od wielu lat. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2010 roku. Od tego czasu stale zwiększamy swoje obroty i zdobywamy nowych partnerów. Dziś nasze produkty regularnie dostarczamy do Anglii, Finlandii, Szwecji, Norwegii, Niemiec, Danii, Egiptu i do innych państw.

Współpracujemy z sieciami handlowymi oraz z dużymi firmami – liderami na rynkach owoców i warzyw w poszczególnych państwach.
SZUKAMY OSOBY NA STANOWISKO:
Miejsce pracy: Warka
Opis stanowiska:
  • Pozyskiwanie nowych dostawców ( głównie jabłek );
  • Budowanie bazy kontrahentów;
  • Zakup owoców i warzyw;
  • Podtrzymywanie kontaktów z obecnymi dostawcami;
  • Kontrola jakości towarów;
  • Współpraca z działem sprzedaży.
Wymagania:
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowanie długofalowych relacji;
  • Znajomość branży owocowo-warzywnej;
  • Zaangażowanie;
  • Prawo jazdy kat.B;
  • Komunikatywność, dyspozycyjność, umiejętność negocjacji;
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznym, profesjonalnym zespole;
  • możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje;
  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia;
  • udział w imprezach integracyjnych organizowanych przez firmę;
  • możliwość skorzystania z tygodniowego wakacyjnego wyjazdu organizowanego przez firmę w polskich górach lub nad polskim morzem (co drugi rok).
PROCES REKRUTACJI
  • Wysłanie CV
  • Krótka rozmowa telefoniczna
  • Spotkanie
  • Decyzja o zatrudnieniu

Poznaj