Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Asystent Działu Sprzedaży - Handlowiec

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6471 dni temu

Ogłoszenie numer: 26237, z dnia 2007-01-31

Nasz Klient to firma z branży IT.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: ASD/1601/07

Opis stanowiska

- monitorowanie rynku i telemarketing, - badanie zapotrzebowania potencjalnych Klientów na usługi branży IT, - wspomaganie Działu Sprzedaży, - przygotowywanie ofert handlowych, - samodzielne, aktywne pozyskiwanie nowych Klientów, - tworzenie bazy potencjalnych Klientów.

Wymagania

- wykształcenie wyższe, - orientacja w branży IT i posiadanie wiedzy z zakresu nowych technologii, - minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, - bardzo dobra obsługa komputera, - komunikatywna znajomość języka angielskiego, - odpowiedzialność, zaangażowanie, wysoka kultura osobista, umiejętność współpracy z innymi ludźmi.

Oferujemy

- możliwość współpracy z doświadczonymi handlowcami, - możliwość awansu na Starszego Konsultanta - zatrudnienie w formie umowy o pracę, - atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od osiąganych wyników, - niezbędne wyposażenie stanowiska: m.in. telefon, samochód.