Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin
Asystent działu Marketingu

BEAM POLSKA
Szczecin
praca stacjonarna
5319 dni temu

Ogłoszenie numer: 83970, z dnia 2009-12-23

BEAM POLSKA

Firma BEAM to lider sprzedaży systemów centralnego odkurzania w Polsce. www.beam.pl

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
  • budowanie świadomości marki,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi(media, agencje reklamowe, drukarnie),
  • tworzenie materiałów reklamowych (ulotki, katalogi),
  • redagowanie tekstów reklamowych,
  • wsparcie w zakresie wprowadzania nowych produktów na rynek
  • opieka nad stroną internetową i e-sklepem'
  • współpraca z Centralą zagraniczną firmy w celu realizacji planów marketingowych,
  • bieżące monitorowanie działań konkurencji,

Wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
  • bardzo dobra obsługa komputera
  • perfekcyjne posługiwanie się językiem polskim i tzw. "lekkie pióro",
  • umiejęność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • dużej kreatywności i owartości na nowe wyzwania,
  • inicjatywy i zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • prawo jazdy kat. "B",
Mile widziane:
  • doświadczenie we wdrażaniu projektów z zakresu e-marketingu,
  • swobodne poruszanie się w środowisku oprogramowania pakietu Adobe

Oferujemy

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • możliwość współtworzenia wizerunku firmy - lidera w branży,
  • samodzielne stanowisko pracy,
  • pracę w młodym, niedużym zespole,
  • umowę o pracę,
  • stałe godziny pracy,

Wynagrodzenie

Od 2000 do 2500 PLN