Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Asystent Działu Księgowości

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6483 dni temu

Ogłoszenie numer: 25749, z dnia 2007-01-19

Naszym klientem jest międzynarodowy koncern z branży technicznej oferujący swoim klientom zaawansowane technologicznie szyte na miarę rozwiązania z dziedziny automatyzacji produkcji. Firma produkuje i dostarcza innowacyjne wysokiej klasy rozwiązania.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: ADK/2812/06

Opis stanowiska

ZADANIA: - dekretowanie i księgowanie dokumentów; - kontrola dokumentów księgowych; - prowadzenie ewidencji księgowej; - przygotowywanie prostych raportów księgowych; - aktywne wspieranie głównej księgowej.

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, księgowość, rachunkowość); - wiedza z zakresu: rachunkowości, księgowości, sprawozdawczości finansowej; - umiejętność sporządzania sprawozdań dla jednostek zewnętrznych (US, ZUS itp.); - znajomość ustawy o rachunkowości, umiejętność interpretacji przepisów ustawy; - bardzo dobra znajomość obsługi komputera; - dobra znajomość języka angielskiego; - skrupulatność, dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność, chęć uczenia się; - mile widziane osoby z ukończonymi praktykami lub stażem w dziale księgowości.

Oferujemy

- pracę w międzynarodowym koncernie produkcyjnym; - szkolenia i przyuczenie zawodowe pod fachowym przewodnictwem głównej księgowej; - możliwości rozwoju zawodowego.