Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystent Działu Kadr i Płac / HR / Payroll Support

PURE HEALTH AND FITNESS
Warszawa
praca stacjonarna
4422 dni temu

Pure Health and Fitness oferuje szeroki zakres najnowocześniejszego sprzętu Cardio (wbudowany ekran telewizyjny), dwie sale treningowe. Zapewniamy również wielofunkcyjny sprzęt siłowy przeznaczony do wszechstronnego treningu.

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:
  • Umowę zlecenie ze stawką godzinową 8 zł netto,
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach międzynarodowej Firmy,
  • Bezpłatne członkowstwo w naszych Klubach Fitness.
Zadania:

Aktualnie pilnie (od poniedziałku 20.08.2012 r.) poszukujemy osoby na stanowisko Asystent Działu Kadr i Płac, której zadaniem będzie:

  • Prowadzenie teczek pracowniczych, Sporządzanie, prowadzenie i archiwizowanie pełnej dokumentacji personalnej (umowy, aneksy, zaświadczenia, świadectwa pracy, ewidencja czasu pracy itp.)
  • Bieżące prace asystenckie w dziale kadr, płac i rekrutacji.

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Komunikatywność,
  • Chęć rozwijania swoich umiejętności.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)