Zobacz więcej ofert pracy

Asystent działu IT

Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.
mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
praca stacjonarna
1580 dni temu

Firma ALPLA jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla największych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej. Zatrudniamy 20.800 pracowników w 178 zakładach na całym świecie. Źródłem naszego sukcesu są wysokiej jakości produkty, całkowite zorientowanie na klienta i wysoka zdolność wytwórcza.

Obecnie do naszego Zakładu w Nowym Dworze Mazowieckim poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Zakres obowiązków:
  • rejestrowanie i bieżąca obsługa zgłoszeń serwisowych poprzez system Helpdesk,
  • przygotowywanie oraz konfiguracja stacji roboczych,
  • zgłaszanie problemów technicznych- współpraca z Centralą,
  • wsparcie użytkowników związane z komputerami oraz sprzętem komputerowym,
  • wykrywanie oraz usuwanie usterek IT.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie – mile widziane wyższe lub w trakcie studiów w kierunku IT,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość systemu MS Windows, Network TCP/IP oraz sprzętu komputerowego,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy zespołowej oraz komunikatywność w codziennej pracy,
  • zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów.
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego.

Poznaj

ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

ALPLA jest jednym z wiodących światowych producentów opakowań z tworzyw sztucznych. Opracowujemy innowacyjne i konkurencyjne opakowania do żywności i napojów, kosmetyków i produktów pielęgnacyjnych, środków czystości do użytku domowego, środków piorących, olejów silnikowych i smarów. Lokalne i międzynarodowe przedsiębiorstwa polegają na naszych butelkach, zamknięciach i częściach formowanych wtryskowo. Każdego dnia z naszymi produktami spotykają się ludzie na całym świecie – w życiu codziennym, w pracy lub w czasie wolnym.