Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Asystent Dyrektora Projektu

Ecokube Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
5203 dni temu

Ogłoszenie numer: 99593, z dnia 2010-05-17

Dynamiczna firma z branży ochrony środowiska poszukuje osób o profilu inżynierskim. Oferujemy możliwości rozwoju zawodowego w branży technologii wodno-ściekowych w międzynarodowym środowisku, przy wykorzystaniu technologii na światowym poziomie. Oferujemy pracę lub możliwość stałej współpracy

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie brać udział w procesie projektowania (wraz z inżynierami wiodącymi), oraz współpracować z firmami instalacyjnymi w zakresie finalnego montażu zaprojektowanych systemów i urządzeń i ich serwisowania Zakres Prac:
  • koordynacja prac przy dużych pracach projektowych
  • prace projektowe
  • kontakty z dostawcami projektantami systemów
  • dbałość o terminowe przygotowanie i realizację projektów.

Wymagania

  • doświadczenie w obsłudze programu AUTO CAD (głównie w 2D)
  • absolwent lub student końcowych lat studiów technicznych
  • mile widziana umiejętność komunikowania się po angielsku
  • umiejętność współpracy w zespole
  • pozytywne nastawienie do życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie z częścią motywującą
  • szkolenia
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej strukturze