Najnowsze oferty pracy

  • Kupiec – asystent projektu

    Kabel-Technik-Polska Sp. z o. o.   Drawsko Pomorskie    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat
    8 godz.
    Twoje zadania. Składanie zamówień w systemie ERP i bieżąca kontrola realizacji zamówień do dostawców; Zapewnienie terminowości dostaw i kontrola ich zgodności z zapisami umownymi; Raportowanie poziomu zaawansowania realizacji dostaw; Proaktywna współpraca z innymi uczestnikami projektu...
Zobacz więcej ofert pracy

Asystent ds. zakupów

SANO - Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o.
Sękowo, ul. Lipowa 10
asystent
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
240 dni temu

Sano Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o. bazując na prawie 30-letnim doświadczeniu jest znaną i ciesząca się zaufaniem firmą paszową w Polsce. Głównym kryterium firmy jest najwyższa jakość produktów i usług. Firma wyznacza nowe standardy oraz dynamicznie rozwija swoje produkty. Sano jest laureatem licznych konkursów, trzykrotnie zdobyła nagrodę Izydor + Złoty Izydor, Złote Medale na targach Ferma Bydła, Ferma Świń i Drobiu a ponadto dwa razy Polagra. Produkty firmy były wielokrotnie odznaczanie certyfikatem najwyższej jakości.

Miejsce pracy: Sękowo, ul. Lipowa 10
Zakres obowiązków:
  • Obsługa portalu trans.eu, korespondencja z przewoźnikami,
  • Planowanie tras wyrobów gotowych,
  • Planowanie odbioru komponentów dla produkcji,
  • Tworzenie tras, zleceń transportowych oraz dostaw przychodzących,
  • Obsługa zamówień na surowce do produkcji,
  • Wystawianie faktur RR,
  • Prowadzenie ewidencji przyjęć zbóż,
  • Kalkulacja cen zbóż,
  • Obsługa wysyłek eksportowych.
Wymagania na stanowisku pracy:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Doświadczenie na stanowisku pracy w dziale zakupów lub logistyki,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność negocjacji z kontrahentami (warunki dostaw, ceny, jakość),
  • Wysokie zdolności interpersonalne, komunikacyjne, łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymania relacji,
  • Znajomość programu SAP,
  • Biegła obsługa MS Office,
  • Mile widziana znajomość programu Trans.eu,
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Poznaj

Sano-Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o.
ul. Lipowa 10
64-541 Sękowo

Sano to sprawdzona europejska marka zajmująca się nowoczesnym żywieniem i poprawą zdrowia zwierząt. Firma powstała w 1976 roku w Niemczech, dziś działa na 3 kontynentach i ciągle się rozwija.

Sano produkuje najwyższej jakości pasze. Nasze produkty testujemy w Sano Agrar Institut na największej w Polsce fermie, liczącej 1.600 krów mlecznych o wydajności ponad 13.000 kg mleka. Zdrowe zwierzęta i profesjonalne doradztwo pomagają hodowcom w osiągnięciu najlepszych wyników produkcyjnych i ekonomicznych. Kompetentni doradcy żywieniowi są decydującym czynnikiem utrzymania zadowolenia hodowców, którym zmotywowani i lojalni dealerzy dostarczają najlepszej jakości produkty.