Najnowsze oferty pracy

  • Kupiec - Asystent Projektu

    Kabel-Technik-Polska Sp. z o. o.   Czaplinek    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Twoje zadania. Składanie zamówień w systemie ERP i bieżąca kontrola realizacji zamówień do dostawców; Zapewnienie terminowości dostaw i kontrola ich zgodności z zapisami umownymi; Raportowanie poziomu zaawansowania realizacji dostaw; Proaktywna współpraca z innymi uczestnikami projektu...
Zobacz więcej ofert pracy

Asystent ds. Zakupów Technicznych

IDEA HR Doradztwo Personalne s.c.
Szczecin
praca stacjonarna
2774 dni temu

Ogłoszenie numer: 1463039, z dnia 2016-12-23

IDEA HR Doradztwo Personalne (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Dla naszego klienta, firmy z udziałem kapitału zagranicznego poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • Poszukiwania nowych dostawców
  • Rozwój strategii łańcucha dostaw w Firmie
  • Rozwój systemu oceny dostawców
  • Utrzymywanie stałych kontaktów z obecnymi dostawcami
  • Prowadzenie negocjacji kontraktów z dostawcami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość MS Office

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju wewnątrz Firmy