Najnowsze oferty pracy

  • Kupiec - Asystent Projektu

    Kabel-Technik-Polska Sp. z o. o.   Czaplinek    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Twoje zadania. Składanie zamówień w systemie ERP i bieżąca kontrola realizacji zamówień do dostawców; Zapewnienie terminowości dostaw i kontrola ich zgodności z zapisami umownymi; Raportowanie poziomu zaawansowania realizacji dostaw; Proaktywna współpraca z innymi uczestnikami projektu...
Zobacz więcej ofert pracy

Asystent ds. zakupów (K/M)

AUDIT Doradztwo Personalne
Nowa Sól, Nowa Sól - okolice
młodszy specjalista (junior) / asystent
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
1134 dni temu

AUDIT Doradztwo Personalne poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowa Sól - okolice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zakup materiałów produkcyjnych oraz asortymentu biura
  • Realizacja strategii działu zakupów oraz prowadzenie potrzebnej dokumentacji
  • Analiza stanów magazynowych oraz optymalizacja zapasów
  • Zarządzanie bazą dostawców
  • Przeprowadzanie działań mających na celu optymalizację kosztów

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz ustalania priorytetów
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem