Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystent ds. wsparcia sprzedaży

Direct Traffic
Warszawa
praca stacjonarna
6203 dni temu

Ogłoszenie numer: 33546, z dnia 2007-09-24

jest specjalistyczną agencją świadczącą kompleksowe usługi w dziedzinie Marketingu Wyszukiwarek. Dostarczamy unikalne, indywidualnie dopasowane rozwiązania. Dzięki doświadczeniu i wiedzy stworzyliśmy szereg autorskich rozwiązań dostosowanych do potrzeb naszych Klientów. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy młodych osób ( preferowani studenci 4, 5 roku studiów zaocznych ) na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

• pozyskiwanie nowych Klientów • podtrzymywanie kontaktów z obecnymi Klientami firmy • realizacja planów sprzedaży

Wymagania

• komunikatywność oraz zaangażowanie w realizację zadań • dyspozycyjność i chęć rozwoju • samodzielność i inicjatywa • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji • szybkie przyswajanie wiedzy • bardzo dobry język angielski w mowie i piśmie Dodatkowym atutem będzie: • doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze Klienta • znajomość zagadnień z dziedziny Marketingu Wyszukiwarek Internetowych

Oferujemy

• pracę w młodym i zgranym zespole o wysokiej dynamice rozwoju, • szkolenia z zakresu technik sprzedażowych