Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystent ds. wsparcia kampanii w wyszukiwarkach internetowych

Direct Traffic
Warszawa
praca stacjonarna
6218 dni temu

Ogłoszenie numer: 34649, z dnia 2007-10-10

jest specjalistyczną agencją świadczącą kompleksowe usługi w dziedzinie Marketingu Wyszukiwarek. Dostarczamy unikalne, indywidualnie dopasowane rozwiązania. Dzięki doświadczeniu i wiedzy stworzyliśmy w zakresie marketingu wyszukiwarek szereg autorskich rozwiązań dostosowanych do potrzeb naszych Klientów. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy młodej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • Planowanie, wdrażanie i nadzorowanie kampanii w wyszukiwarkach internetowych
  • Przygotowywanie ofert dla Klientów oraz raportów
  • Codzienna praca z wyszukiwarkami tj. Google, Onet, Wp
  • Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
  • Analityczne i kreatywne myślenie
  • Samodzielność, komunikatywność, sumienność, dokładność
  • Szybkie przyswajanie wiedzy Dodatkowym atutem będzie:
  • Znajomość rynku internetowego lub chęć do intensywnej nauki w tym zakresie
  • Dobra znajomość języka szwedzkiego lub niemieckiego
  • Oferujemy

  • Intensywne szkolenia i pomoc w realizacji projektów
  • Pracę w młodym i zgranym zespole o wysokiej dynamice rozwoju
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i ciągły rozwój zawodowy
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.