Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Rybnik
Asystent ds. technicznych

KLIMA-POL
Rybnik
praca stacjonarna
7127 dni temu

Ogłoszenie numer: 9399, z dnia 2005-04-14

KLIMA-POL

Firma zajmuje się wykonywaniem instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i ogrzewania w budynkach przede wszystkim użyteczności publicznej.

Miejsce pracy: Rybnik

Opis stanowiska

kosztorysowanie, ofertowanie, prowadzenie serwisu, koordynacja robót na budowach ze strony biura

Wymagania

Doświadczenie w branży instalacyjnej – ogrzewnictwo, wykształcenie wyższe kierunkowe, umiejętności kosztorysowania w programie komputerowym (najlepiej Norma), znajomość języka angielskiego, znajomość aktualnych norm i przepisów z zakresu projektowania instalacji, uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem.Komunikatywność, lojalność, odpowiedzialność, samodzielność w wykonywaniu obowiązków zawodowych, zdolności organizacyjne i logistyczne, chęć poszerzania wiadomości i umiejętności.