Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
ASYSTENT DS. SZYBKIEGO PROTOTYPOWANIA

BIBUS MENOS Sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
4929 dni temu

Ogłoszenie numer: 132260, z dnia 2011-01-17

Dział powstał w 2005 roku aby propagować na polskim rynku nowoczesne technologie wspomagające inżynierów, konstruktorów i projektantów. Rozpoczęliśmy od oferowania systemów wydruku 3D  i szybko staliśmy się jednym z głównych dostawców drukarek 3D w Polsce.  Z czasem rozszerzyliśmy naszą ofertę o skanery 3D i oprogramowanie. Jednocześnie od początku rozbudowujemy swój park maszynowy umożliwiający nam świadczenie usług drukowania modeli 3D, tworzenia prototypów i makiet. Posiadamy doświadczenie  w zakresie technologii szybkiego prototypowania.

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: SP/GD/1/2011

Opis stanowiska

  • przygotowywanie ofert na świadczone usługi,
  • obsługę drukarek 3D,
  • obróbkę wydrukowanych prototypów i przygotowanie do wysyłki,
  • doradztwo materiałowe i technologiczne dla Klientów,
  • dbałość o wysoki poziom współpracy z Klientami na usługi,
  • obsługę programu Microsoft Dynamics AX w zakresie wykonywanej pracy

Wymagania

  • nie wymagamy doświadczenia w branży – możliwość przyuczenia do zawodu
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • komunikatywność
  • pracowitość, zaangażowanie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość programów CAD
  • znajomość pakietu MS Office
  • mile widziane zamiłowanie do prac manualnych np. modelarstwo, obróbka prototypów

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w renomowanej firmie na podstawie umowy o pracę
  • stabilną pracę przez 5 dni w tygodniu w stałych ramach czasowych bez konieczności wyjazdów
  • motywacyjny system wynagrodzeń (stała pensja + premie uzależnione od osiąganych wyników) - po okresie próbnym
  • możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami