Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystent ds. sprzedaży - kierowca

Ursyn Car
Warszawa, Warszawa, Piaseczno
praca stacjonarna
1897 dni temu

Firma z branży motoryzacyjnej poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Piaseczno

Zadania:
  • opieka nad samochodami demo (tankowanie, czyszczenie)
  • przewóz samochodów pomiędzy oddziałami lub do Klientów
  • odbiór samochodow z transportów i zgłaszanie szkód transportowych
  • sprawdzanie jakości wykonanych prac przez serwis
  • koordynacja zadań związanych z wydaniem samochodów Klientom
Wymagania:
  • mile widziane wykształcenie średnie techniczne
  • znajomość budowy samochodów
  • mile widziane zorientowanie na rynek branży motoryzacyjnej
  • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny, C - mile widziane
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę o samego początku
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Poznaj

Ursyn Car

Ursyn Car najstarszy autoryzowany serwis Forda w Warszawie. Istniejemy od 1980 roku na na warszawskim Ursynowie, w 2007 roku została otwarta filia Ursyn Car w Piasecznie.