Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Żywiec
asystent ds. rekrutacji/pracownik biurowy

Building Business Bridges Poland Sp. Z o.o
Żywiec
praca stacjonarna
6162 dni temu

Ogłoszenie numer: 37239, z dnia 2007-12-05

Nasza firma posiada certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Śląskiego i została wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 3944/1b w zakresie pośrednictwa obywateli polskich do pracy za granicą u pracodawców zagranicznych.Firma Building Business Bridges Poland Sp.zo.o zajmuje się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników na terenie Wielkiej Brytanii.

Miejsce pracy: Żywiec

Opis stanowiska

Poszukujemy pracownika do pracy w biurze na terenie Żywca. Do jego zadań będzie należała pomoc w prowadzeniu biura oraz pomoc w rekrutacji pracowników, prowadzenie bazy danych, obsługa urządzeń biurowych,tłumaczenie dokumentów z języka polskiego na angielski i z angielskiego na polski, odbieranie telefonów i udzielanie informacji klientom, obsługa centrali telefonicznej, segregacja dokumentów , bieżące uzupełnianie baz danych, udzielanie informacji kandydatom, przyjmowanie aplikacji jak i sprawdzanie ich pod względem merytorycznym oraz pomoc kandydatom w wypełnianiu niezbędnych dokumentów.

Wymagania

Dobra znajomość pakietu MS Office, dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, zdolność samodzielnej pracy i dobra jej organizacja. Ponadto kandydata powinna cechować wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, punktualność i rzetelność.

Oferujemy

Stałą pracę w rozwijającej się firmie, możliwość osobistego rozwoju.Stałą i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej