Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Bielsko-Biała
Asystent ds. pracowniczych

Zakład Usług Technicznych Galwano-Technika I Sp z.o.o.
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
6517 dni temu

Ogłoszenie numer: 25046, z dnia 2006-12-15

Jesteśmy międzynarodową firmą z branży motoryzacyjnej należącą do francuskiej grupy Electropoli. W naszym zakładzie zlokalizowanym w Bielsku-Białej o powierzchni ponad 20.000 m2 posiadamy 9 nowoczesnych linii lakierniczych i galwanicznych o wysokiej wydajności i wysokich parametrach powłoki.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska

Do obowiązków Asystenta ds. pracowniczych będzie należało: bieżąca obsługa personelu, prowadzenie akt osobowych pracowników, prowadzenie ewidencji czasu pracy, sporządzanie deklaracji ZUS i raportów do GUS.

Wymagania

- wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe) - mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych - znajomość Płatnika ZUS - znajomość przepisów podatkowych - biegła obsługa komputera - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

Pracę w stabilnej firmie, w ambitnym i dynamicznym zespole, możliwość szkoleń oraz ciągłej nauki języka angielskiego.