Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
ASYSTENT DS. OPERACYJNYCH I ADMINISTRACJI

T-HOUSE POLAND SP Z O.O.
Warszawa, Warszawa/ Marki
praca stacjonarna
4864 dni temu

Ogłoszenie numer: 145896, z dnia 2011-04-22

poszukuje kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa/ Marki

Nr Ref.: 1/2011

Opis stanowiska

  • wprowadzanie danych do systemu operacyjnego
  • prowadzenie korespondencji
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • wsparcie bieżących działań spółki
  • przygotowywanie raportów
  • organizacja zakupów artykułów biurowych

Wymagania

  • wykształcenie średnie, rozpoczęte studia wyższe
  • mile wdziane doświadczenie w pracy biurowej
  • znajomość obsługi programów komputerowych (MS Office)
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność, dokładność, systematyczność
  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • adekwatne wynagrodzenie
  • możliwość doświadczenia zawodowego i rozwoju
  • miłą atmosferę w pracy