Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystent ds. komunikacji wewnętrznej

IMAR
Warszawa
praca stacjonarna
4823 dni temu

Dla naszego klienta operatora Cyfrowej Telefonii Komórkowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • prowadzenie strony intranetowej dla określonego departamentu,
  • komunikowanie o wydarzeniach,
  • organizacja eventów.

Wymagania:
  • znajomość zagadnień komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej,
  • umiejętność pisania i redagowania tekstów,
  • umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu stron internetowych,
  • znajomość narzędzi komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • biegłość w tworzeniu i przeprowadzaniu prezentacji,
  • samodzielność i otwartość na nowe wyzwania,
  • wysoka kultura osobista.
Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w renomowanej firmie,
  • pracę w młodym i zgranym zespole.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zmianami.) Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.