Zobacz więcej ofert pracy

Asystent ds. kadr

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Toruń
praca stacjonarna
6167 dni temu

Ogłoszenie numer: 37016, z dnia 2007-11-30

Nasz Klient to duże biuro rachunkowe świadczące usługi płacowo-kadrowe i księgowe. W związku z dynamicznym rozwojem pilnie zatrudni osobę do zespołu na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń

Nr Ref.: AKS/0910/07P

Opis stanowiska

- Pomoc w sporządzaniu, prowadzeniu oraz aktualizowaniu dokumentacji personalnej pracowników; - Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego; - Bieżąca pomoc w pracy kadrowej.

Wymagania

- Wykształcenie min. średnie (mile widziani studenci ostatnich lat studiów zaocznych); - Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, mile widziana znajomość programów płacowo-kadrowych); - Znajomość zagadnień kadrowo-płacowych będzie dodatkowym atutem; - Samodzielność; - Motywacja i chęć do pracy; - Komunikatywność; - Dobra organizacja własnej pracy.

Oferujemy

- Umowę o pracę; - Stabilne zatrudnienie; - Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.