Zobacz więcej ofert pracy

Asystent ds. kadr

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Toruń
praca stacjonarna
6288 dni temu

Ogłoszenie numer: 32184, z dnia 2007-08-03

Nasz Klient to duże biuro rachunkowe świadczące usługi płacowo-kadrowe i księgowe.

Miejsce pracy: Toruń

Nr Ref.: AKS/0207/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - Ewidencjonowanie czasu pracy, urlopów, nieobecności usprawiedliwionych; - Rozliczanie druków L-4; - Wystawianie świadectw pracy; - Bieżąca pomoc w pracy kadrowej;

Wymagania

- Wykształcenie kierunkowe (mile widziani studenci ostatnich lat studiów) - Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, mile widziana znajomość programu płacowo-kadrowego Symfonia); - Znajomość zagadnień czasu pracy oraz przepisów Kodeksu Pracy będzie dodatkowym atutem; - Samodzielność; - Motywacja i chęć do pracy.

Oferujemy

- Umowę o pracę; - Stabilne zatrudnienie; - Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.