Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Asystent ds. kadr

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6438 dni temu

Ogłoszenie numer: 27024, z dnia 2007-03-05

Nasz Klient to duże rachunkowe świadczące usługi płacowo-kadrowe i księgowe.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: AKA/1202/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - Ewidencjonowanie czasu pracy, urlopów, nieobecności usprawiedliwionych, - Rozliczanie druków L-4, - Wystawianie świadectw pracy.

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe, - min. roczne doświadczenie w administrowaniu kadrami, - dobra znajomość obsługi komputera (Excel, chętnie program Symfonia), - znajomość zagadnień czasu pracy, - praktyczna znajomość przepisów Kodeksu Pracy.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie, - możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.